43 results in search
25 photos
12213 Younker Road Potosi MO 63664
$549,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,520
Days on Market: 11

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
11110 H Smith Road Potosi MO 63664
$549,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,880
Days on Market: 69

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
84 photos
500 Stadium Drive Potosi MO 63664
$549,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,081
Days on Market: 84

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
20722 State Highway AA Potosi MO 63664
$535,000
-$20,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,860
Days on Market: 213

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
80 photos
13214 E. State Hwy 8 Mineral Point MO 63660
$489,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,338
Days on Market: 5

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
10562 Scarlet Ridge Drive Potosi MO 63664
$469,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,560
Days on Market: 32

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
10425 Legacy Drive Potosi MO 63664
$469,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 1,864
Days on Market: 9

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
10099 Franklin Road Potosi MO 63664
$450,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,080
Days on Market: 199

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
71 photos
10745 Ridgely Road Potosi MO 63664
$450,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,108
Days on Market: 81

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
62 photos
10347 Buck Run Drive Cadet MO 63630
$424,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,800
Days on Market: 9

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
201 Stone Street Potosi MO 63664
$379,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,767
Days on Market: 33

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
10263 Rosetta Lane Bonne Terre MO 63628
$359,900
-$25,100
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,848
Days on Market: 105

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
20165 State Highway AA Potosi MO 63664
$304,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,350
Days on Market: 49

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
18374 State Highway 185 Potosi MO 63664
$289,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,492
Days on Market: 74

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
10443 Airport Road Mineral Point MO 63660
$285,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,620
Days on Market: 105

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
20548 State Hwy AA Potosi MO 63664
$260,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,500
Days on Market: 30

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
609 Raymond Street Potosi MO 63664
$254,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 2,508
Days on Market: 109

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
10756 Hamilton Hollow Road Sullivan MO 63080
$249,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,150
Days on Market: 297

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
11117 Delbridge Road Potosi MO 63664
$249,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,255
Days on Market: 11

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
310 Vassel Street Potosi MO 63664
$244,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,440
Days on Market: 88

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
10011 Jordan Road Potosi MO 63664
$242,000
-$5,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,200
Days on Market: 30

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
10220 Louise Street Potosi MO 63664
$239,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,482
Days on Market: 17

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
711 Nicholson Drive Potosi MO 63664
$219,000
-$6,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,600
Days on Market: 31

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
315 Lilac Drive Potosi MO 63664
$189,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,300
Days on Market: 76

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
80 photos
19463 State Highway AA Potosi MO 63664
$185,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,350
Days on Market: 70

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
12489 John Smith Road Potosi MO 63664
$179,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 900
Days on Market: 9

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
607 Nicholson Drive Potosi MO 63664
$179,500
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 900
Days on Market: 120

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
298 Nicholson Drive Potosi MO 63664
$169,000
-$1,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,242
Days on Market: 29

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
507 Coleman Avenue Potosi MO 63664
$165,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,484
Days on Market: 48

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
10030 Plum Road Sullivan MO 63080
$165,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,280
Days on Market: 66

Updated 71 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment